ОСВІТА У ВСП «КТЕФК ДТЕУ» – ІДЕАЛЬНИЙ КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    15 вересня 2022 року, в розрізі співпраці із стейголдерами-практиками, завідувачкою практики Галиною ЗАЙЦЕВОЮ та куратором групи ОД-11 Людмилою ЛЕЛЮХ, було організовано зустріч першого курсу здобувачів освіти ОПП Оціночна діяльність з директором ТОВ «ЕК УКРАВТОЕКСПЕРТИЗА-СТАНДАРТ» Василем ГОРОБЦЕМ.

    Комунікація здобувачів освіти із практиком відбулася в контексті: «Освіта у ВСП «КТЕФК ДТЕУ» – ідеальний крок до професійного успіху».

    Студенти дізналися якими навичками має володіти майбутній фахівець галузі оцінки, яку роль відіграє практика в професійному становленні, які якості необхідно розвивати в собі для успішної кар’єри, на що звертають увагу роботодавці на співбесіді при прийнятті на роботу.

    Василь ГОРОБЕЦЬ акцентував увагу здобувачів освіти на відмінностях оцінювання транспортних засобів, майна, землі, надр, інтелектуальної власності, творів мистецтва, антикваріату тощо.

    Особливий розлогий аналіз був зроблений з приводу пошкодженої інфраструктури , житла та майна українців в результаті російського вторгнення.

    Щиро вдячні пану Василю ГОРОБЦЮ за переданий змістовний та пізнавальний досвід. Чекаємо на нові плідні зустрічі.

Залишити коментар