AUTOMATION MENAGER: ЯК ПОБУДУВАТИ КАР"ЄРУ В DIGITAL MARKETING

  • image
  • image
  • image
  • image

    Для того, щоб бути конкурентоздатним на ринку праці, сьогодення вимагає від нас високого рівня сформованості м’яких, твердих та цифрових навичок (Soft skills, Hard skills, Digital skills). Саме тому здобувачам освіти нашого коледжу, майбутнім маркетологам, важливо розуміти, які можливості для професійного розвитку відкриває для них DIGITAL MARKETING.

    Так, 01.05.2023 у «ВСП КТЕФК ДТЕУ», гарантом освітньо-професійної програми «Маркетинг», викладачем вищої категорії Світланою ДЕМ’ЯНЧУК та куратором групи МД-21, PhD д-ром філософії (психологія), викладачем-методистом, спеціалістом вищої категорії Оленою КОНОВАЛОВОЮ була організована зустріч здобувачів освіти з Marketing automation manager у Латвійському стартапі Jeff App, Дмитром ЛАЗОРЕНКОМ.

    Під час зустрічі Дмитро розкрив сутність сучасного цифрового маркетингу, зосередив увагу молоді на знаннях й навичках, які необхідні для успішного працевлаштування та пояснив, де і як шукати цікаву перспективну роботу. Зустріч пройшла у вигляді живої дискусії.

    Ми щиро вдячні Дмитру за цікаву інформацію й сподіваємося, що здобувачі освіти вдало її використають!

Залишити коментар