ЗУСТРІЧ ІЗ ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ (ДАРТ) – МАР"ЯНОЮ ОЛЕСЬКІВ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    15 вересня 2022 року Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ долучився до он-лайн зустрічі з головою Державного агенства туризму (ДАРТ) Мар’яною Олеськів.

    У конференції приймали участь викладацький склад та здобувачі освіти відділення сфери обслуговування.
Провідними напрямками розмови були: післявоєнний стан туристичної галузі та новітні перспективи розвитку туризму в Україні, генерація нових професій у сфері туризму, як таких, що стимулюватимуть ефективний та систематичний процес роботи у туристичній галузі.

    Особливу увагу пані Мар’яна звертала на розвиток та піднесення внутрішнього туризму України та якісну підготовку відповідних фахівців, а також опанування іноземної мови заради активної співпраці з іноземними інституціями та інтеграції в європейський простір.

    У свою чергу, було розглянуто пропозиції та рекомендації стосовно впровадження нових стандартів до освітніх програм задля підготовки успішних фахівців у сфері туризму.

    Заразом під час зустрічі було розглянуто нагальні питання пов’язані з категоризацією готелів та їх оцінки.

    Окрім того, пані Мар’яна поділилася головними напрямками діяльності Державної агенції розвитку туризму сьогодні. Було наголошено на тому, що приорітетними завданнями є заохочення до подорожей Україною шляхом створення відповідних туристичних об’єктів та маршрутів на основі історії військових дій, реабілітації деокупованих територій, зокрема відновлення Криму.

    Висловлюємо безмежно подяку пані Мар’яні Олеськів за змістовну, цікаву розмову та безцінну можливість для студенства бути ближчими до світу туризму!

    Сподіваємось на подальші спільні зустрічі!

Залишити коментар