ЗУСТРІЧ-ДІАЛОГ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ»

  • image
  • image
  • image
  • image

    Зустріч-діалог здобувачів освіти спеціальності “Туризм і рекреація” з директором туристичного підприємства “Чорнобиль тур” – подія, що об’єднала майбутніх фахівців у сфері туризму та представника туристичної галузі Ярослава Ємельяненка.

 

    Директор “Чорнобиль Тур” поділився своїм професійним досвідом, знаннями безпеки, спадку регіону, найактуальнішими та інноваційними аспектами організації туристичних подорожей в зоні Чорнобилю. Здобувачі освіти отримали можливість поставити питання, обговорити перспективи розвитку туризму в таких унікальних місцях.  Під час цієї зустрічі студенти-першокурсники також ознайомилися з історією розвитку “Чорнобиль Тур” та успішними прикладами туристичних проєктів, які це підприємство втілює в життя.

    Директор компанії,  Ярослав Ємельяненко,  поділився своїми прогнозами щодо майбутнього туризму в районі Чорнобильської АЕС та роллю, яку молоді фахівці можуть відігравати у цьому процесі. Висловлюємо щиру вдячність директору туристичного підприємства “Чорнобиль Тур” Ярославу Ємельяненку за цікаву зустріч!

Залишити коментар