«Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

  • image

    У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

У рамках святкування Всесвітнього дня вишиванки 19 травня 2022 року ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж  ДТЕУ» долучився до Всеукраїнського творчого челенджу «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців», організатором  якого виступив Науково-методичний центр ВФПО.

    Під час челенджу  увазі глядачів було представлено різноманітні твори як власної поезії і прози, так і відомих авторів минулого та сучасності у виконанні студентської молоді, науково-педагогічних, педагогічних працівників, бібліотекарів, співробітників закладів вищої та фахової передвищої освіти України, що у такий складний час особливо сприяє єднанню українського народу, зміцненню духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, збереженню національних традицій, звичаїв та культурних надбань.

    Під керівництвом голови циклової комісії української мови та літератури Вікторії Гирич у заході взяла участь студентка групи ТК-22 Рогозовець Дарина, яка виконала  поетичний твір «Сорочка-оберіг» онлайн наживо.

    Дякуємо організаторам та учасникам!

  Нехай День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців в усьому світі, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення заради відновлення та процвітання України!

    Запрошуємо усіх охочих до перегляду за посиланнями:

18 травня з 10.00 до 14.00
https://youtu.be/aM0F4mighp8
19 травня з 10.00 до 11.00
https://youtu.be/dAqm4yLZSrk

Залишити коментар