ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВІДПОВІДАЛЬНА СПРАВА ВИПУСКНИКА ШКОЛИ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    Сьогодення ставить фаховій передвищій освіті все нові й нові виклики. Запровадження карантинних заходів, триваюча широкомасштабна збройна агресія росії проти України, демографічна ситуація викликають певні труднощі в проведенні профорієнтаційної роботи, залученні молоді до навчання у ВСП «КТЕФК ДТЕУ», вимагають перегляду форм та змісту роботи в цьому напрямку, більш широкого застосування інтерактивних он-лайн технологій.

    Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтаційна робота виступає одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні, головним завданням якої є надання випускникам шкіл практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців. Основною метою профорієнтаційної роботи є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців у ВСП «КТЕФК ДТЕУ».

    20 травня 2022 року у ВСП «КТЕФК ДТЕУ» відбувся черговий онлайн-день відкритих дверей, який зібрав більше 60 учнів та їх батьків. Завдяки відео-матеріалам, коментарям відповідального секретаря приймальної комісії коледжу присутні на заході отримали повну та змістовну інформацію про спеціальності та освітньо-професійні програми, за якими відбувається підготовка фахівців за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр, особливості вступної кампанії 2022 року, відповіді на запитання стосовно організації освітнього процесу, цінової політики, наявності місць державного замовлення, сприяння поселенню у гуртожитки тощо.

    Сподіваємось, що інформація була цікавої та корисною, а присутні на заході учні невдовзі стануть студентами ВСП «КТЕФК ДТЕУ».

Залишити коментар