ВЕБІНАР «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     16 лютого 2024 року завідувачем відділення фінансів, обліку, економіки та маркетингу Наталією ДУДКОЮ та викладачем циклової комісії фінансово-облікових дисциплін, оціночної діяльності та маркетингу Наталією ТАРАЩЕНКО було проведено вебінар на тему «Проблемні питання обліку і оподаткування в умовах сьогодення» з головним бухгалтером ТОВ «Сула Фарм» Ольгою ОЛЬШАНСЬКОЮ для здобувачів освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування.

     Ольга ОЛЬШАНСЬКА детально розповіла про свої посадові обов’язки як головного бухгалтера. Звернула увагу не тільки на виконання бухгалтерами професійних обов’язків, а й на методику проведення позапланових перевірок результатів їх роботи представниками податкових органів. У своєму виступі вона приділила увагу знанням та навичкам роботи, які варто розвивати в собі майбутнім спеціалістам з обліку і оподаткування, опановуючи фахові дисципліни. Гостя коледжу наголосила також, що кожен фахівець сьогодні має опанувати програми, які використовуються для ведення обліку на підприємствах, зокрема БУККІПЕР, Діловод, M.E.Doc, Клієнт-банк і вміти використовувати їх у своїй роботі.

     Під час проведення вебінару здобувачі освіти ознайомились зі змінами, які вже відбулися в сфері обліку та оподаткування, що безпосередньо вплинули та надалі впливатимуть на побудову та функціонування облікової системи суб’єктів господарювання в умовах воєнного часу.

     Зустріч була цікавою, змістовною і корисною, адже здобувачі освіти, які опановують спеціальність «Облік і оподаткування», добре орієнтуються в базових основах обліку і оподаткування та хочуть бачити перспективу розвитку своєї кар’єри.

Залишити коментар