ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ З КІБЕРБЕЗПЕКИ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     У сучасному цифровому світі ми вже не уявляємо своє життя без постійного доступу до Інтернету, спілкування в соціальних мережах, можливості розплачуватися в магазинах телефоном та навіть мати посвідчення особи на смартфоні. Але в цьому швидкому цифровому розвитку є й інша сторона — кібератаки зловмисників, які хочуть викрасти особисті дані, нашкодити бізнесу або поцупити гроші з банківської картки.

     Щоб нічого з перерахованого вище не сталося зі здобувачами освіти та працівниками коледжу, важливо знати, як захистити себе від подібних випадків.

     Саме тому, у листопаді 2023 року для здобувачів освіти та працівників ВСП «КТЕФК ДТЕУ» розпочато цикл лекцій-бесід за сприянням інспекторів Управління протидії кіберзлочинам у місті Києві.

     Працівники Управління детально розповідають все про кібербезпеку: як працює кібербезпека, які є види кібербезпеки, а також все, що потрібно знати для кібербезпеки.

     Після таких заходів здобувачі освіти та працівники коледжу знають, що таке кібербезпека, які є напрями й чому сьогодні так важливо знати правила, які допоможуть зберегти свої особисті чи робочі дані від кібератак.

     Сподіваємося, що поради щодо кібербезпеки та інформація про те, як хакери намагаються викрасти особисту інформацію, допоможуть знизити ризики кібератак.

     Дотримуйтесь порад і будьте пильні!

Залишити коментар