ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО ТА СПІВПРАЦЮ З МАГАЗИНАМИ МЕРЕЖІ «ВИНА СВІТУ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    12 жовтня 2021 року методист ВСП «КТЕФК КНТЕУ» Людмила ЛЕЛЮХ та здобувачі освіти груп ТК-31 та ТК-32 вдруге відвідали один з магазинів мережі «Вина світу», який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 49а. Під час заходу відвідувачі ознайомились з історією компанії, сьогоденням та планами на майбутнє, асортиментом, особливостями здійснення товарної, цінової, збутової та комунікаційної політики. В рамках зустрічі відбувся майстер-клас.

    Під час спілкування здобувачі освіти зацікавились запропонованими вакансіями, оскільки в ході майстер-класу менеджером з розвитку Іриною РЄЗНІК , наводився позитивний досвід успішного працевлаштування студентів та випускників у магазинах мережі «Вина світу».

    Студентам було запропоновано проходження виробничої практики з подальшим офіційним працевлаштуванням у товаристві. Зустріч пройшла цікаво і змістовно.

    Щиро дякуємо Торговий Дім «Вина світу» , в особі Ірини РЄЗНІК, за теплий прийом, продуктивні обговорення, цікаві та креативні пропозиції і побажання.

    Торговий Дім «Вина світу» – перспективний партнер ВСП «КТЕФК КНТЕУ»! Сподіваємось і на подальшу плідну співпрацю в майбутньому!

Залишити коментар