ПРАКТИКА В БОЛГАРІЇ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    Практика є обов’язковою частиною професійної підготовки фахівців і невід’ємною складовою освітнього процесу у закладах вищої освіти. Практика забезпечує закріплення теоретичних знань, набуття професійних навичок і вмінь здобувачами освіти, переконатись у правильності обраного фаху та адаптує їх до майбутньої роботи за фахом. Саме тому у ВСП КТЕФК КНТЕУ практичній підготовці приділяється особлива увага.

    Здобувачі освіти освітньо-професійних програм «Ресторанне обслуговування», «Готельне обслуговування», «Туристичне обслуговування» мають можливість проходити виробничу практику в найкращих готелях, ресторанах, туристичних підприємствах м. Києва та за кордоном, зокрема в Болгарії, Словаччині, Туреччині та Іспанії.

    Практика за кордоном – чудовий досвід та клондайк можливостей для молоді: отримати практичний досвід роботи за фахом, реалізувати себе в іншій країні, вивчити мови, заробити, поєднати роботу з відпочинком, розширити власні горизонти, змінити світогляд, знайти друзів тощо.

    14 вересня 2021 року завідувачем відділення сфери обслуговування Осадчою Тетяною Анатоліївною була проведена зустріч-презентація готелів та ресторанів курортних міст Болгарії, в яких можуть проходити практику здобувачі освіти коледжу.
В зустрічі взяли участь студентки четвертого курсу Добрянська Владислава, Гуменюк Дарія, Крисіна Яна, Нехай Людмила, Онопрійчук Вікторія, Панченко Аліна, які пройшли трьохмісячну практику на всесвітньо відомих курортах Болгарії – Сонячний беріг, Золоті піски, Несебр, Обзор, Созополь і напередодні повернулися в Україну та студенти третього курсу, що бажають проходити практику в Болгарії в майбутньому.

    Кожна з дівчат поділилися власним досвідом поїздки до Болгарії, розповіли про умови роботи та проживання, про вимоги роботодавців та можливі вакансії роботи, про переваги та недоліки кожної посади, про безцінний досвід, який вони отримали, про труднощі, з якими вони стикнулися, звернули увагу на необхідність вивчення болгарської та англійської мови, поділилися своїми враженнями та спогадами, а також відповіли на всі питання, які їм задавали.

    Дівчата працювали на різних посадах, різних умовах, в різних готелях та ресторанах, але спільним є те, що всі вони залишилися задоволеними практикою і на наступний сезон знову планують в Болгарію!

Залишити коментар