ПАРТНЕРСЬКА УГОДА про співпрацю між ВСП «КТЕФК ДТЕУ» та ЗЗСО № 83

  • image
  • image
  • image

     23 лютого 2024 року стало початком співпраці між ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» та Закладом загальної середньої освіти № 83 Святошинського району м. Києва. Під час робочої зустрічі директорів закладів Олега Олійника та Олени Жидченко-Радченко було підписано угоду про співробітництво.

     Предметом угоди є співпраця між закладами освіти з метою оптимізації освітньої, методичної та науково-практичної діяльності, професійної орієнтації; підвищення рівня знань випускників закладу загальної середньої освіти – майбутніх абітурієнтів; інформаційно-профорієнтаційної діяльності, спрямованої на формування усвідомленого вибору випускника та підвищення мотивації до навчання; обміну досвідом педагогічних та науково-педагогічних працівників обох закладів освіти.

     Під час зустрічі директори обговорили план організаційних заходів задля тісного та плідного співробітництва у майбутньому. Дякуємо адміністрації закладу за співпрацю та запрошуємо педагогів та учнів до участі у спільних заходах!

Залишити коментар