Онлайн-зустріч з Олександрою Малаш

  • image

     8 лютого 2024 року у межах реалізації Концепції діяльності Уповноважених із захисту державної мови у ВСП “КТЕФК ДТЕУ” відбулася онлайн-зустріч з мовознавицею, авторкою й викладачкою курсу української для творчих, співавторкою курсу української для бізнесу і помічницею головного редактора журналу “Мовознавство” Олександрою Малаш на тему “Розмовляй українською впевнено”.
Темами інтерв’ю стали правильна вимова та наголошування в українській мові. Гостя поділилася деталями власного професійного шляху, улюбленими помилками у вимові та наголошуванні, порадами щодо  запам’ятовування наголосів, розвіяла декілька міфів про українську мову та не лише. Повну версію розмови можливо переглянути у телеграм-каналі Уповноважених із захисту державної мови у ВСП “КТЕФК ДТЕУ”.

     Дякуємо пані Олександрі за її важливу працю для розвитку української науки та популяризації української мови. Сподіваємося, що ця зустріч надихне всіх учасників освітнього процесу на подальше удосконалення власної української та розширення сфер її використання.

Залишити коментар