ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР ЧИТАННЯ: «СВІТОВА ПОЕЗІЯ. ЛІРИКА, КОХАННЯ, ФІЛОСОФІЯ БУТТЯ».

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     Кажуть, що поезія – це незмінний голос істини, голос правди, який єднає серця. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.
21 травня 2024 року викладачами циклової комісії іноземних мов ВСП «КТЕФК ДТЕУ» було проведено літературний вечір читання: «Світова поезія. Лірика, кохання, філософія буття».

     Долучилися до заходу здобувачі освіти I-III курсів груп МРГ-21, МД-31, ЕКБ-11, ФБС-11, ПТБД-11, ІД-11, ПТБД-22, ГО-31 та ТО-31.

     Захід був проведений в режимах «онлайн» та «офлайн» що дало змогу студентам повністю поринути в справжній світ поезії різних вітчизняних та світових поетів. Учасники заходу не тільки продекламували вірші, а й довели що поезія – це відчуття минулого і майбутнього. Кожному студенту вдалося передати глибину поезій: Едгара По, Майї Анджелоу, Кобаясі Іса , Емілі Діксона, Елізабет Барет Брауннінг, Андре Бретона, Поля Верлена, Лорда Байрон, Джона Кітса, Жака Превера, Таши Шорес, Луїзи Лабе, Тараса Шевченка, Івана Франка та Ліни Костенко.
Поезія в час війни завжди була важливою. Вона то наближується до реальності, то віддаляється від неї. Так чи інакше поети завжди долучалися та долучаються до колективного опору ворогу. Війна триває і поезія триває також…

Залишити коментар