ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТОРГІВЛІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    25 лютого 2021 р. викладачами Відділення підприємництва та торгівлі ВСП «Київського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ» проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку торгівлі в умовах євроінтеграції», яка присвячена проблемам та перспективам розвитку торгівлі та електронної комерції як специфічного виду підприємницької діяльності враховуючи ризики та виклики сьогодення.

    Мета конференції – пошук рішень з актуальних проблем розвитку торгівлі в умовах євроінтеграції, встановлення контактів між здобувачами освіти та викладачами закладів освіти, що готують майбутніх фахівців у галузі підприємництва та торгівлі, які вміють вдало поєднувати унікальні форми організації комерційної діяльності та інтерактивні можливості стимулювання збуту продукції, обмін науковими результатами і дослідницьким досвідом.

    З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор ВСП «КТЕФК КНТЕУ», доктор юридичних наук Олійник Олег Вікторович: окресливши основні константи тематики конференції, що охоплюють найбільш актуальні проблеми торгівлі в Україні, види підприємницької діяльності в Інтернеті, особливості електронної комерції як специфічного виду торгівлі, що і обумовило актуальність проведення даної конференції.

    Доповіді учасників конференції були актуальні, цікаві та змістовні. Зміст виступів відобразили високу якість підготовки здобувачів освіти науковими керівниками. До участі у конференції долучились 15 закладів вищої освіти України.

    За результатами роботи конференції тези учасників будуть опубліковані у Збірнику матеріалів конференції. Висловлюємо вдячність всім учасникам конференції за підтримку, плідну співпрацю та активну участь в організації та проведенні заходу. Особлива вдячність здобувачам освіти, які працювали під час конференції та надіслали власні доробки до Збірника конференції.

Залишити коментар