ІІІ міжвузівська науково-практична конференція "Незалежна Україна: вектори політичного та соціально-економічного розвитку"

  • image
  • image
  • image

     10 квітня 2019 року  практичний психолог, викладач Коновалова О. В. взяла участь у ІІІ міжвузівській науково-практичній конференції “Незалежна Україна: вектори політичного та соціально-економічного розвитку” , яка відбулась на базі Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ.

     Відкрили роботу конференції Квач Я.П., д-р.е.н., професор, директор Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, який акцентував увагу учасників конференції на пріоритетних напрямках розвитку економічної сфери України та Гура О.Л., к.е.н., доцент, директор Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ, яка обґрунтувала перспективи використання Fintech технологій в економічній сфері.

     Всі доповіді були актуальними й корисними щодо впровадження в освітній процес. В рамках конференції обговорювались актуальні питання як соціально-психологічних, так і економічних аспектів розвитку України.

     Коновалова О.В. виступила з доповіддю “Психологічні детермінанти професійного відбору студентів торговельно-економічної сфери”.

     За результатами конференції учасникам було вручено сертифікати про участь.

     Дякуємо за враження та обмін досвідом!

Залишити коментар