ФОРУМ «СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СЕРВІСНОЇ ЕКОНОМІКИ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     16-17 травня 2024 року у ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся ФОРУМ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ «СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СЕРВІСНОЇ ЕКОНОМІКИ».

     Мета форуму – обговорення ефективних стратегій та напрямів антикризового розвитку в індустрії гостинності і туристичного бізнесу та оптимальної стратегії розвитку співробітництва бізнесу та освіти.

     У форумі взяли участь провідні експерти і практики, науковці і освітяни, роботодавці, здобувачі освіти і спільно обговорили практичні рекомендації, шляхи розвитку сервісної економіки України.

Спікерами форуму були:
– Олег ОЛІЙНИК, директор коледжу, доктор юридичних наук, професор;
– Марина РАДОВА, начальник управління туризму і промоцій КМДА;
– Юлія КОСЕНКО, операційний директор мережі готелів Ribas Hotel;
– Марія ЮХНОВЕЦЬ, керівник відділу mice-туризму та директор з розвитку туристичного оператора «Київський Супутник», член правління Асоціації в’їзних туристичних операторів України;
– Денис ГОЛОБОРОДЬКО, CEO Liberty Ukraine
– Олена БРАЙЧЕНКО, дослідниця гастрономічної культури, кандидатка історичних наук, засновниця й візіонерка науково-популярного проєкту про гастрономічну культуру України їzhakultura.

     Форум став платформою для обміну досвідом та комунікації між державою, освітою та бізнесом, що є важливо для подальшого розвитку економіки країни, сформована резолюція, основний акцент зроблено на підготовці кваліфікованих кадрів, що відповідають вимогам інноваційної економіки, цифрового розвитку та глобалізації освіти відповідно до реалій сучасності.

     17 травня учасники форуму відвідали туристично-рекреаційний потенціал Київської та Житомирської областей, ознайомилися з унікальними природними та культурними пам’ятками регіонів, дослідили можливості для розвитку зеленого туризму та гостинності даних регіонів.
Щира вдячність організаторам та всім учасникам форуму!

Залишити коментар