ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ТА ФІНАНСІВ ПІДПРИЄМСТВА ДТЕУ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ВСП «КИЇВСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    Навчання в Державному торговельно-економічному університеті за  ступеневою системою освіти надає  для випускників коледжів можливості  отримати диплом бакалавра за найсучаснішими спеціальностями та спеціалізаціями.

    Для інформування студентів  Відокремленого структурного підрозділу «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», 12 травня 2022 року  викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства доц. Оксана Трубей, доц. Ірина Ганечко  та представник приймальної комісії ДТЕУ Сергій Блаженко провели «День гостинності».

    Більше 40 здобувачів  відділення фінансів, обліку та маркетингу проявили зацікавленість та активну участь у заході.

    Говорили про специфіку освітніх програм кафедри та університету в цілому, про можливості всебічного розвитку професійних компетентностей, творчих та підприємницьких здібностей випускників коледжу в разі їх вступу до ДТЕУ. Розповіли про  особливості  вступної кампанії 2022 року.

    Щиро дякуємо директору коледжу Олегу Олійнику та завідувачу відділення Наталії Томіліній  за сприяння в організації спільної  роботи!

    Сподіваємося на подальшу співпрацю! А студентам коледжу бажаємо досягнення своїх мрій у родині ДТЕУ!

Залишити коментар