«ЧАЮВАННЯ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     Студенти – один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

     Роки студентства незрівнянні. Під час навчання у закладах освіти на студентів чекає стільки всього цікавого та непередбаченого. Потрібно все встигнути та знайти час не тільки на навчання, приватне життя, а й на веселощі та вечірки. Тільки за одну ніч студентові під силу і вивчити матеріал за весь семестр, і конспекти всі переписати, і курсову роботу написати. В студентські роки здається, що немає нічого неможливого й весь світ грає найяскравішими барвами.

     Міжнародний день студентів було впроваджено на Всесвітньому конгресі студентів. Свято відзначається щорічно 17 листопада.

     Під час зустрічі-«чаювання» з нагоди свята, до якої приєднались керівництво ВСП «КТЕФК ДТЕУ», старости академічних груп та кращі здобувачі освіти за підсумками 2023 року, прозвучали вітання студентам від директора коледжу Олега ОЛІЙНИКА, відбулося вручення грамот та солодких подарунків, спілкування та обговорення питань, які турбують здобувачів освіти. Крім того, було підведено підсумки щорічної акції «Приведи друга», вручено іменні сертифікати.

    

     Вітаємо з Міжнародним днем студентів!

     Бажаємо щодня перемагати лінь та нудьгу.

     Бажаємо з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії.

     Бажаємо освоювати обрану професію у повній мірі.

     Бажаємо мати у своєму житті багато добрих друзів та безліч можливостей для створення власного щастя.

     Дякуємо ЗСУ за цей день! Зі святом!

 

Залишити коментар